Nő kanada. "Testvéreinknek" szólította a tálibokat Kanada női esélyegyenlőségi minisztere

Supreme Khiladi Hindi Dubbed Full Movie (Supreme) - Sai Dharam Tej, Ravi Kishan, Raashi Khanna

Kanada nyerte meg a női labdarúgótornát a tokiói olimpián: a Jokohamában rendezett döntőben 1—1-es rendes játékidő és hosszabbítás után tizenegyesekkel 3—2-re legyőzte Svédországot. Kanada első aranyérmét szerezte női futballban!

társkereső hajdú bihar

Fotó: Mirkó István A riói olimpia második és nő kanada helyezettje kapott egy esélyt a legfényesebb érem megszerzésére a jokohamai fináléban.

Az első félidő a legutóbb ezüstérmes svédek fölényét hozta, Kanada a Kosovare Asllani jobb oldali centerezéséből Stina Blackstenius hat méterről, Vanessa Giles lába között lőtt a kapuba. A szünetet követően kiegyenlítettebbé vált a játék, a Mivel a rendes játékidőben nem tudtak dűlőre jutni a felek, következett az olimpiai női futballtornák döntőinek harmadik hosszabbítása.

egyetlen cserék szabad ausztria

Itt elsősorban Svédországnak voltak nagyobb lehetőségei ám nem sikerült értékesítenie azokat. Arra még nem volt példa, hogy a 2x15 perc során se tudják eldönteni a mérkőzést, most viszont tizenegyespárbaj következett. Amelyet a kanadaiak várhattak jobb előjelekkel, hiszen a torna során nő kanada már sikerült megnyerniük — a negyeddöntőben Brazíliát búcsúztatták ilyen módon 0—0 után 4—3-malám a harmadik körben előnyhöz jutottak a svédek 2—1.

tárgyaló cote d elefántcsontpart oldalak

Ezt követően egy ideig egy helyben toporgott a két csapat: sorozatban négy tizenegyes maradt ki. Fordulatot az hozott, amikor az ötödik körben Deanne Rose csodálatos mozdulattal a bal felső alá lőtt, majd az ezt követő megismerni a partner elhibázott svéd tizenegyes után Julia Grosso eldöntötte a párbajt. A kanadai női válogatott a londoni és a riói bronz után megszerezte története első olimpiai aranyérmét — különös módon úgy, hogy hat meccséből mindössze kettőt tudott megnyerni.