Ismerd stuttgart

muszlim társkereső előfizetés nélkül

Adams, Haidara Sabitzer, Forsberg, Nkunku Poulsen, Müller — Mavropanosz Stenzel, Vezetőedző: Pellegrino Matarazzo Gólszerző: Szoboszlai Forsberg A magyar támadó mellett másik két válogatott játékosunk, Gulácsi Péter és Willi Orbán is ott volt a Stuttgart elleni kezdőcsapatban. Jól kezdte a mérkőzést a házigazda, az első percekben Orbán mellett Emil Forsberg is helyzetbe került, utóbbi a kaput is eltalálta, de Florian Müller leért a bal alsóra.

{{ window.Pandora.Ciam.GigyaCrmOfflineModel.CrmOfflineMessageTitle }}

Az első tíz perc után Szoboszlai került reflektorfénybe, ám előbb a finom passza után André Silva ismerd stuttgart tudta megoldani a helyzetet, ismerd stuttgart néhány perccel később a kiváló ívelése után egy megpattanó passzt a német kapus Forsberg fejére paskolt, onnan pedig ismerd stuttgart kapu mellé szállt a labda.

A lipcseiek óriási fölényben futballoztak, 17 lövéssel zárták az első játékrészt, amivel megdöntötték a Bundesliga-rekordjukat, de a vezetés megszerzéséhez kellett némi magyar mágia is: a A szünet után nem kellett várni sokat az újabb gólra, a középkezdés után remek rövid passzos játék végén André Silva sarkazott Forsberg elé, a svéd pedig megduplázta csapata előnyét 2—0.

halle berry ismerkedés története

Az A kiütést André Silva tette teljessé, a nyáron szerződtetett támadó tizenegyesből szerezte meg első lipcsei gólját 4—0. Nem sokkal a gól után hármat cserélt Jesse Marsch, aki Szoboszlait is lekapta a pályáról: a magyar válogatott futballista a pályán töltött 69 perce alatt négy lövéssel próbálkozott, ezekből három eltalálta a kaput, és kettőből gól született.

Emellett volt négy kulcspassza, 9 kísérletéből öt pontos keresztpassza, 37 próbálkozásból 34 pontos passza és egy sikeres csele.

egyetlen táncoktatás karlsruhe

Az RB Leipzig szép győzelemmel feledtette a Mainz elleni fájó vereséget, és ebben Szoboszlai is szerepet játszott — nem is akármilyet.